Bize Dair

BİZ KİMİZ?
Firmamız forklift sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla konusunda uzman kadromuz, farklı kurumsal yapımız, servis, yedek parça ve kiralama departmanlarımızla sizlerin forklift ile ilgili her türlü sorununuzu çözmektedir.

HAKKIMIZDA
Firmamız gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, sorumluluk sahibi ve deneyimli personeli ile takım ruhu içersinde üst düzey müşteri menuniyeti düşüncesi ile sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiş ve kalitede sürekliliği sağlayan bir firma olarak sektörde yer almaktadır.

Faaliyet Alanlarımız
* Dönemsel veya Uzun Süreli Forklift Kiralama Hizmeti
* Her Marka Forklifte Servis ve Bakım Hizmetleri (Dizel, LPG’li ve Akülü)
* Her Marka Forklifte Yedek Parça Hizmeti (Dizel, LPG’li ve Akülü)
* 2. El Forklift Alımı ve Satışı
* Hyundai Forkliftleri Yetkili Servisliği
* Hyundai Forkliftleri Yetkili Satıcısı

MİSYONUMUZ
Forkliftleriniz ile ilgili tüm işlerinizin en uygun, en hızlı ve en kaliteli biçimde çözümlenmesinin her firmanın hakkı olduğuna inanıyoruz. şen makina ailesi olarak hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ
Forklift sektöründe başarısıyla, güvenilirliğiyle, saygınlığıyla topluma ve firmalara kattığımız değerleri sürekli arttırarak her zaman her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktır.

NEDEN BİZ?
Geniş makine parkımız, stoklu yedek parça portföyümüz, üzerinde gezici servis aracımız, deneyimli teknik ekibimiz, satış sonrası hızlı, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına odaklanıp çözüm ortağınız oluyoruz.